Ad #12321
Published on 02-05-2021
Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika ZUNZUN

Kontakt

Wojciech Owczarz
Telefon: 785210270
Bydgoszcz
  • Rodzaj transakcji:
    sprzedaż
cena:
4 990.00 zł

Opis

Amerykański produkt. Uznana światowa marka. System oczyszczania wody jest w stanie usunąć ponad 160 zanieczyszczeń, z czego 145 to substancje potencjalnie szkodliwe dla zdrowia. System niszczy też ponad 99,99% chorobotwórczych bakterii i wirusów, które mogą znajdować się w wodzie pitnej.

- eSpring to najlepiej sprzedająca się na świecie marka domowych systemów oczyszczania wody*.
- eSpring łączy w sobie trzy technologie oczyszczania: filtrowanie mechaniczne, adsorpcyjne i dezaktywację promieniowaniem UV.
- Opatentowany filtr węglowy skutecznie usuwa cząstki stałe o średnicy do 0,2 mikrona, czyli 300 do 500 razy mniejszych od grubości włosa ludzkiego. Cząsteczki te to m.in. azbest, osady, brud i osady kamienne.
- Technologia „natychmiastowej gotowości do pracy” – lampa UV wewnątrz wkładu włącza się jedynie wtedy, kiedy włączasz kran. Woda, która przepływa przez urządzenie, jest zimna, ponieważ nie jest ogrzewana przez światło UV.
- Elegancki design, który pozwala zaoszczędzić przestrzeń w kuchni,
- System monitorowania powiadamia o fakcie, że filtr węglowy i lampa UV pracują. Alarmuje również o corocznej konieczności wymiany wkładu z filtrem.
- Samodzielny kranik do wody filtrowanej z logotypem cechuje elegancki wygląd, który dopełni wystrój każdej nowoczesnej kuchni.
- Długość złączek można dowolnie regulować,
- Zestaw gotowy do użycia,
- System eSpring doskonale działa przy ciśnieniu wody typowym dla gospodarstw domowych. Przeznaczony jest do montażu pod zlewem.
- eSpring to pierwszy na rynku system uzdatniania wody, w którym wykorzystano sprzężenie indukcyjne i technologię inteligentnego modułu monitoringu
- System uwzględnia bezprzewodową, opatentowaną technologię eCoupled™, która przewodzi elektryczność przez komponenty powietrzne, wodne i plastikowe bez bezpośredniego kontaktu z łączami elektrycznymi UV lampy. Inteligentne bezprzewodowe zasilanie sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo wydajne i skuteczne. Zespół ds. rozwoju produktów wprowadził na rynek tę technologię w roku 2000, a eSpring jest jedynym system oczyszczania wody, który ją uwzględnia.
- Inteligentny czip umożliwia bezprzewodową komunikację z indywidualnymi wkładami, umożliwiając nadzór nad warunkami pracy oraz pobieranie ważnych danych z każdego wkładu, np. czas użycia i pozostałą wydajność.
- Ma ponad 80 patentów przyznanych lub w trakcie przyznawania na całym świecie.

Informacje dodatkowe

Profil działalności:uprawowo-hodowlany
Województwo:

Zobacz więcej

cena do uzgodnienia
Nieruchomości rolne / Gospodarstwo rolne
21-06-2021

Budynki 2000 m2. Porodówka 60 kojców porodowych. Odchowalnia prosiąt, chlewnia loch prośnych.

cena do uzgodnienia
Nieruchomości rolne / Gospodarstwo rolne
15-06-2021

wynajem otrzasarke do wiśni osa Sfamasz

cena do uzgodnienia
Nieruchomości rolne / Gospodarstwo rolne
07-06-2021

Chlewnie na 250 macior wraz z odchowalnią prosiąt wydzierżawię.

cena do uzgodnienia
Nieruchomości rolne / Gospodarstwo rolne
21-05-2021

Do sprzedazy działki rolne oraz siedlisko o łacznym areale 14 ha,w malowniczym miejscu na Mazurach .[...]