Ogłoszenie #12278
Opublikowano 13-04-2021
Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika jczubajewski

Kontakt

Jakub
Telefon: 736842541
Kępice
http://consager.com/
  • Rodzaj transakcji:
    oferuję
cena:
80.00 zł

Opis

Kontrola wszystkich kluczowych parametrów gleby jest niemal niezbędną częścią współczesnej uprawy roślin. Nasze gleby stają się coraz mniej żyzne. Ich struktura jest osłabiona, a ilość składników odżywczych każdego sezonu maleje. To sprawia, że Twoje uprawy są bardziej narażone na negatywny wpływ środowiska zewnętrznego Z roku na rok rolnik narażony jest na coraz większe koszty ratowania swoich upraw. Rozwiązaniem są badania i analiza struktury gleby. Dzięki nim w prosty sposób możesz dobierać efektywne działania i ochronić Twoje uprawy.

Analiza gleby CONSAGER w realnym stopniu przyczynia się do poprawy stanu Twoich upraw i zwiększenia plonowania. Nie otrzymujesz od nas suchej, teoretycznej informacji, z którą nie za bardzo wiadomo, co zrobić. Zamiast tego, w raporcie od razu widzisz konkretne ilości składników odżywczych, w które należy zaopatrzyć Twoją glebę, aby mogła ona wspierać Twoją uprawę, a nie stanowić tylko "magazyn dla korzeni". Jednak aby móc taką strategię stworzyć, musimy zebrać odpowiednie dane.

Oto, jakie parametry gleby na Twoim polu zostaną przez nas przeanalizowane:

• pH gleby
• Materia organiczna
• Azot, potas, fosfor
• Frakcja ilasta
• Pojemność wymiany kationów

Gotowy raport z analizy Twojej gleby znajdzie się na Twojej skrzynce e-mail nawet w 15 minut po jej zakończeniu! Oprócz analizy poszczególnych parametrów, znajdziesz tam także strategię uzupełniania niedoborów składników odżywczych, dostosowaną do Twojej uprawy! Możesz wyświetlić go na dowolnym urządzeniu i sprawdzić konkretne dane, które są Ci potrzebne. Raport możesz także wydrukować.

Po zamówieniu pakietu prób, nasz kurier dostarczy Ci gotowy zestaw do poboru prób. Będzie on zawierał worki strunowe na glebę, etykiety samoprzylepne do opisu poszczególnych prób, Kartę Analizy, w której będziesz mógł szczegółowo opisać każdą próbę oraz krótką instrukcję. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja próba dotrze do nas w odpowiednim stanie, a Ty otrzymasz wiarygodne wyniki.

Co ważne, za dostarczenie do Ciebie zestawu do poboru prób, a następnie odebranie go od Ciebie nie zapłacisz nic! Kuriera bierzemy w całości na siebie!

Usługa dostępna na terenie całej Polski. W przypadku większych gospodarstw, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu ustalenia szczegółów.

Informacje dodatkowe

Typ:badanie zasobności gleby
Województwo:

Zobacz więcej

cena do uzgodnienia
/ Usługi rolnicze
22-04-2021

Skup bydła rzeźnego. Płatność 7 dni, przelew lub gotówka. Obszar działania: Powiat Ostrołęcki[...]

80.00 zł
/ Usługi rolnicze
13-04-2021

Kontrola wszystkich kluczowych parametrów gleby jest niemal niezbędną częścią współczesnej uprawy ro[...]

200.00 zł
/ Usługi rolnicze
06-04-2021

Szukam osoby zainteresowanej wykoszeniem i zebraniem mieszanki traw z działek rolnych zlokalizowanyc[...]

cena do uzgodnienia
/ Usługi rolnicze
24-03-2021

Zajmujemy się profesjonalnymi badaniami geofizycznymi wykorzystując metodę eletrooporową w celu szuk[...]