Opis

Niemiecka firma (70 km od Hamburga) zatrudni operatora wózków widłowych (praca na hali)
Wymagania:
• zaświadczenie o ukończeniu kursu na operatora wózków widłowych
• umiejętność samodzielnej pracy
• uczciwość, rzetelność, dokładność, sumienność
• dyspozycyjność (praca w weekendy)
• mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego, ale niekoniecznie
Zadania:
• załadunek oraz rozładunek towarów
• transport ładunków
Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia
• legalną umowę o pracę (możliwość umowy stałej po okresie próbnym - sprawdzenie umiejętności pracownika)
• wynagrodzenie 12,00 EUR/godz.;
• możliwość zakwaterowania: 210€ na miesiąc

Chętnych prosimy o przesłanie cv na adres: ktecza@gemuese-garten.de. Kontakt telefoniczny +49 38842 302 21 pracownik polskojęzyczny
Ad #12515
Published on 20-07-2021
Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika praca100

Kontakt

Katarzyna Tęcza
Telefon: +493884230221
Gresse
behr-ag.de

Informacje dodatkowe

Rodzaj:dam pracę
Typ:sezonowa
Forma zatrudnienia:etat
Województwo:

Zobacz więcej

/ Praca w rolnictwie
07-12-2021

Instalacja systemu telewizji przemysłowej CCTV. Monitoring: - IP cyfrowy - analogowy - hybrydowy[...]

27-10-2021

Systemy zabezpieczeń elektronicznych - alarm włamaniowy. Instalator poszukuje pracy.

26-10-2021

Poszukujemy na okres od 15.11.2021 do 15.12.2021 jednego pracownika do pomocy w stajni (opieka nad o[...]

04-10-2021

ABP Poland to oddział ABP Food Group, jednego ze światowych liderów przetwórstwa mięsa. Jesteśmy dos[...]